• I Międzyszkolny Konkurs ,,Polskie dźwięki''

• 26.04.2024 10:07
        • W dniu 24.04.2024r. odbył się I Międzyszkolny Konkurs ,,Polskie Dźwięki'' organizowany przez Publiczną Szkołę Muzyczną I stopnia w Górsku. Dzieci rywalizowały w 3 kategoriach : wokalnej, instrumentalnej oraz zespołowej. Nasze uczennice odniosły następujące sukcesy :
          Kategoria wokalna:
          I miejsce – Lewandowska Lena
          I miejsce – Sumińska Zuzanna
          II miejsce – Lewandowska Blanka
          Kategoria instrumentalna :
          I miejsce – Wiśniewska Alicja
          III miejsce - Julia Nowicka
          Kategoria zespół:
          wyróżnienie - Julia Nowicka, Martyna Dankowska
          Gratulujemy uczniom, nauczycielom oraz rodzicom i życzymy dalszych sukcesów.
        • X Konkurs Wiolonczelowo - Kontrabasowy

• 24.04.2024 09:45
        • W dniach 22.04.2024r. oraz 23.04.2024r. w odbył się X Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowo - Kontrabasowy, organizowany przez Publiczną Szkołę Muzyczna I stopnia w Kowalewie Pomorskim oraz Stowarzyszenie Miłośników Kultury.
          Udział w konkursie wzięła Lena Lewandowska - uczennica klasy kontrabasu Pana Krzysztofa Sypka, zajmując I miejsce. Gratulujemy sukcesu!!!
        • V Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Solcu Kujawskim

• 24.05.2023 18:20
        • W dniach 17-18 maja 2023 r. roku odbył się V Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Solcu Kujawskim dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia oraz studentów I roku Akademii Muzycznych, zorganizowany przez Stowarzyszenie ,,Edukacja Muzyczna Drogą Sukcesu’’ w Solcu Kujawskim oraz współorganizowany przez Szkołę Muzyczną I st. im.
          Fryderyka Chopina w Solcu Kujawskim. W konkursie wzięło udział 70 uczestników i 5 zespołów. Z naszej szkoły udział w Konkursie wziął Bartosz Kłuś - Uczeń Pana Radosława Stolarczyka, zdobywając wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
        • Międzyszkolny Turniej Etiud

• 29.03.2023 15:10
        • Niezmiernie się cieszymy z kolejnych sukcesów naszych uczniów. W dniu 25.03.2023r. odbyła się pierwsza edycja Międzyszkolnego Konkursu Etiud organizowanego przez PSM I stopnia w Golubiu – Dobrzyniu. Czworo naszych uczniów odniosło sukcesy.
          I miejsce - Karczewska Wiktoria – z klasy trąbki Pani Anny Kaźmierczak
          III miejsce – Jeżewska Wiktoria – z klasy trąbki Pani Anny Kaźmierczak
          II miejsce – Wiśniewska Alicja – z klasy fletu Pani Anny Poślednik
          II miejsce – Cybulski Błażej – z klasy waltorni Pana Roberta Józefowicza