9 kwietnia 2026 roku sala nr 5 zamieniła się w prawdziwie magiczną krainę! Tego dnia odbył się Bal Wiosenny, który zorganizowała Pani Monika Dunajska oraz Pani Anna Konopka.
Wśród radosnych pląsów można było spotkać kolorowe zwierzątka oraz ulubione postaci z bajek. Sala zyskała odświętny blask dzięki dekoracjom z balonów, a specjalnie przygotowana ścianka do zdjęć pozwoliła uwiecznić te piękne chwile i fantazyjne kostiumy naszych podopiecznych.
Program balu obfitował w emocjonujące konkursy, w których dzieci chętnie brały udział, wykazując się dużą pomysłowością i sprawnością. W przerwach od zabawy na uczestników czekał pyszny słodko-słony poczęstunek, który dodawał sił do dalszych tańców.
Zwieńczeniem tej wyjątkowej imprezy było wspólne pamiątkowe zdjęcie, któremu towarzyszył efektowny wystrzał konfetti. Ten kolorowy akcent był idealnym podsumowaniem dnia pełnego uśmiechu i wiosennej energii!