W dniu 06.03.2024r. odbył się w naszej szkole koncert pt. ,,Wiosna jest kobietą’’. Na scenie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły oraz zaproszeni goście. Wspólnie z zebraną publicznością przeżyliśmy opowieść o różnych obliczach kobiecości oraz poszukiwaliśmy pierwszych oznak wiosny. Podróżowaliśmy po odległych miejscach, dzięki występowi solistek byliśmy na Tin Pan Alley, nie zabrakło też podróży do Argentyny poprzez ,,Libertango’’. Dzięki zaangażowaniu Pań z Dyskusyjnego Klubu Książki nasz wieczór był umilony poezja m.in. Juliana Tuwima, Wisławy Szymborskiej czy Mariusza Parlickiego. Na scenie wystąpiły również Pani Joanna Olczyk, Izabela Król – Styś oraz nasza absolwentka Katarzyna Ziółkowska, wykonując wspólnie utwór ,,Jej portet’’. Nie zabrakło podziękowań oraz kwiatów na zakończenie koncertu. Z tego miejsca chcielibyśmy bardzo podziękować:
- za pomoc oraz zaangażowanie nauczycieli przygotowujących dzieci do występów,
- za wykonanie przepięknej scenografii Paniom z Gminna Biblioteka Publiczna w Czernikowie
- za przygotowanie poezji Dyskusyjny Klub Książki w Czernikowie
- za pomoc techniczną, oświetlenie oraz nagłośnienie Andrzej Mielniczuk , Krzysztof Seweryn
Zapraszamy na kolejne koncerty !!